دستگاه لیزر لاله صورتی رقم Mascotte

رسال به سراسر مرزوبوم . قطرپیازها مثبت 12 و تولید مرزوبوم هلند میباشد .
در شرایطی که قصد دارید هر پیاز را در یک دستگاه لیزر دان بکارید باید دستگاه لیزر دانی انتخاب کنید که متناسب با قطر پیاز باشد معمولا برای کاشت پیاز دستگاه لیزر لاله معمولا از دستگاه لیزر دان شماره 12 سود میگردد در‌صورتی‌که قصد کاشت در دستگاه لیزر دان های بزرگتر ویا فلاور باکس را دارید به فاصله دستکم 7 سانتیمتری تا 15 سانتیمتری می توان یک پیاز دستگاه لیزر کاشت .
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان


برای تهیه و تنظیم خاک دلخواه می توان از مخلوطی از کود , خاک برگ و یا این که مخلوطی مساوی از خاک برگ و ماسه و کود کاشت . می بایست در لحاظ داشت تا در ته دستگاه لیزر دان مقداری سفال شکسته و یا این که سنگریزه درشت ریخته شود تا زهکشی به خیر و خوبی شکل گیرد سپس خاک را به مقدار واجب بر روی سفال های شکسته ریخته و آنگاه پیاز را بصورت راز به بالا کاشته و آنگاه اقدام به ریختن بقیه خاک بر روی پیاز نمود اعتنا شود که خاک را مضاعف فشرده نکنید تا منفافذ خاک بسته نشود آن‌گاه دستگاه لیزر دان را آب پاشی نمایید . در‌این مرحله می بضاعت دستگاه لیزر دان ها را به اطراف باز منتقل کرد و تا شروع بارش ها هفته ای یکبار دستگاه لیزر دان ها را آب پاشی کرد ( زیاده روی در آبیاری سبب ساز پوسیدگی پیاز می‌شود در صورت بارش پاییزی آب پاشی جدا می گردد ) با آغاز زمستان با قراردادن این دستگاه لیزر دان ها در کنار یکدیگر ( می اقتدار دستگاه لیزر دان ها را درون باکس ای بزرگ قرارداد و روی آن را به طول 10 سانتی متر با ماسه پوشاند تا از سرمای زمستان حفظ کرد در اکثری از نقاط سردسیر مرزو بوم میتوان دستگاه لیزر دانها و کاسه های دستگاه لیزر لاله را در خاک بیرون از دستگاه لیزر خانه قرار داد . برای این منظور شیاری در خاک به عمق حدود 30 سانتیمترحفر میگردد و در ته این شیار دستگاه لیزر دانها و کاسه های کاشته شده کنار هم چیده می شوند و سپس شیار با یک خاک سبک ( خاک بی آلایش +ماسه + خاک برگ ) لبریز میگردد .
دستگاه لیزر دان لاله
دستگاه لیزر دان لاله

در اوایل اسفند دستگاه لیزر دانها را از پایین خاک و یا این که ماسه درآورده و در رخ جدا نزولات جوی شروع به آب پاشی دستگاه لیزر دان می کنیم و بعد از سبزشدن پیاز دستگاه لیزر دان هارا به داخل خانه و آورده و در دمای حدود 15 نگهداری می‌کنیم ( معمولا وسط اسفند شروع به سبز شدن می کند ) بعد از سبزشدن خاک دستگاه لیزر دان می بایست مدام مرطوب نگهداشته شود بعد از پرورش ساقه وبه دستگاه لیزر نشستن می بایست دستگاه لیزر دان را در محیطی با دستگاه لیزر دان را در محفظه خنک و بدور از نوروروشنایی آفتاب مراقبت شود تا طول قدمت دستگاه لیزر لاله افزایش یابد . ارتفاع عمر لاله از 10 الی 30 روز بسته به مدل واریته متغیر است .
جوانه زنی لاله
جوانه زنی لاله

کاشت پیاز دستگاه لیزر را به دو رویه می قدرت انجام داد در نحوه اول بر پایه ی گونه پیاز که دستگاه لیزر ساقه بلند و یا ساقه کوتاه است می توانایی در دستگاه لیزر دان هایی با ارتفاع مختلف کاشت و در نحوه دوم نیز می توان با تعیین یک دستگاه لیزر دان بزرگ با ارتفاع حدود 30 سانتیمتری پیاز ها را در ارتفاع های مختلف در دستگاه لیزر دان کاشت که بعد از دستگاه لیزر دهی دستگاه لیزر ها در اندازه های گوناگون ظاهر می گردند
لاله صورتی
لاله صورتی

محصولات دارای ربط
کالادیوم میکس
پیاز کالادیوم ( MIX )
10 , 000 تومان
کالادیوم
پیاز کالادیوم رقم دستگاه لیزر درخت ارغوان با اسم علمی Cercis Silliquastrum در سایزهای متنوع مو جود می‌باشد . , 000 تومان
60
کود مخصوص گیاهان آپارتمانی Dr